سوالات متداول مشتریان در رابطه با طراحی

سوالات متداول مشتریان در رابطه با طراحی

در رابطه با طراحی گرافیکی و نحوه همکاری ما با کارفرما و همچنین فرآیند ثبت سفارش و تحویل نهایی طرح ها ، مشتریان ما سوالات و پرسش های به حق و معمولا متداول را مطرح می کنند که وظیفه خود می دانیم جهت رفع ابهام و پاسخ به این سوالات مطلب ذیل را منتشر نماییم.

در صورتی که سوال و یا پیشنهادی دارید می توانید از طریق تماس با شماره 44466615 به ما اعلام بفرمایید.

پاسخ به سوالات متداول :

نحوه ثبت سفارش طراحی به چه صورت است؟

پس از اعلام درخواست شما از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات مربوطه را شفاهی به شما ارائه خواهند کرد. در صورتی که مراجعه حضوری برای شما مقدور نباشد ، ارسال قرارداد و ثبت سفارش بخ صورت آنلاین انجام خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه بفرمایید

ثبت سفارش طراحی

از کجا نمونه کارهای شما را میتوانیم مشاهده کنیم؟

مجموعه ای از نمونه طراحی های دسته بندی شده را جهت مشاهده شما بر روی سایت قرار داده ایم که از طریق لینک زیر می توانید اقدام به مشاهده و بررسی نمونه کار های طراحی سپید گرافیک نمایید

مشاهده نمونه کار های ما

برای هر طرح چند اتود ارائه می شود؟

بسته به نظرات مشتری و نوع سفارش طراحی تعداد اتود های تحویلی به شما متفاوت خواهد بود. اما ما برای هر طرح گرافیکی حداقل 3 اتود و نمونه طراحی متفاوت را به شما ارائه می نماییم.

نظرات و سلیقه مشتریان چگونه بر روی طراحی اعمال می شود؟

فرآیند طراحی به صورت مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و در آغاز همکاری و در خلال اجرای هر کدام از مراحل نظرات و سلایق شما سنجیده می شود و کاملا بر روی طرح گرافیکی لحاظ خواهد شد.

آیا طراحی به شکلی هست که نظر مشتری جلب شود؟

بله صد درصد. به این دلیل که در تمامی مراحل علاوه بر کسب نظرات شما توسط طراحان ما ، اعمال نظرات مشاوران بازاریابی و تبلیغات ما ، طرح را به سمتی خواهد برد که مناسب و تخصصی و براساس اصول مارکتینگ باشد.

اگر مشتری از طرح نهایی راضی نباشد چه باید کرد؟

با توجه به اینکه اشاره کردیم که در هر مرحله ما چندین اتود به شما ارائه می دهیم تا تایید نهایی از جانب شما ، اصلاحات و تغییرات را پشتیبانی می کنیم. به این صورت که رضایت شما از تمام جزئیات حاصل شود.

فایل نهایی به چه صورت ارائه می شود؟ آیا طرح لایه باز را هم تحویل می دهید؟

طراحی نهایی در چند فرمت و فایل به شما تحویل داده خواهد شد. مهم ترین آنها فایل لایه باز طراحی می باشد که در کنار فایل های jpeg و png و به صورت موکاپ به شما تحویل داده می شود.

تعرفه و لیست قیمت های طراحی چه مقدار است؟

تعرفه قیمت های ما براساس هزینه های مورد تایید انجمن صنفی طراحان گرافیک و حتی در بسیاری از موارد پایین تر تعیین شده است . در لینک زیر این مورد و چگونگی محاسبه هزینه طراحی را توضیح داده ایم.

لیست هزینه های طراحی

علت اختلاف قیمت طراحی بین شرکت های تبلیغاتی چیست؟

اختلاف هزینه های اعلامی از سوی شرکت ها به عواملی همچون تفاوت در کیفیت طراحی ، تعداد اتود و نمونه های تحویلی و مدت زمان تحویل سفارش و نحوه پشتیبانی از تغییرات مد نظر مشتریان می باشد.

هزینه به چه صورت دریافت می شود؟

مجموعه ما معمولا کل هزینه را به صورت اقساطی و در سه مرحله دریافت می نماید. سعی ما در برآورده نمودن رضایت شماست به همین دلیل درصدی از هزینه ها پس از تایید نهایی توسط شما دربافت می گردد.

آیا شما خدمات چاپ هم دارید؟

بله. در صورتی که مایل به همکاری با ما در زمینه چاپ باشید ، پس از طراحی هزینه های چاپ با توجه به تعداد رنگ ، نوع کاغذ چاپ ، نوع چاپ افست یا دیجیتال و سایر فاکتورهای دیگر به شما اعلام می گردد.

خلاقیت در طراحی را از ما بخواهید - sepidgraphic.org 2022 - طراحی سایت ، طراحی سایت توسط سئو