طراحی کاتالوگ شرکت معماری

خدمات و پشتیبانی طراحی کاتالوگ برای شرکت های معماری و شرکت هایی که در حوزه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند باید با دقت بیشتری انجام شود. زیرا کاتالوگ ابزاری برای ارائه پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده آنهاست و زیبایی آن برای آنکه بتواند مشتری را جذب نماید اهمیت دارد. کاتالوگ را می توان به عنوان چکیده تمام تجارب و فعالیت های شرکت معماری دانست و زمانی که یک مشتری به شرکت های معماری و یا دکوراسیون داخلی مراجعه می کند طبق آنچه می بیند برای همکاری و تصمیم به واگذاری پروژه خود تصمیم می گیرد. در این حالت طراحی کاتالوگ باید بسیار موزون و حرفه ای انجام شود.

این نوع کاتالوگ ها که به عنوان کتابچه ای از نمونه کار یک شرکت محسوب می شوند با کاتالوگ های تبلیغاتی تفاوت دارند. معمولا در نمونه های تبلیغاتی هدف ارائه محصول یا خدمات جدید است. اما کاتالوگ شرکت معماری بیانگر میزان توانایی و خلاقیت آن مجموعه محسوب می شود و حتما باید فوق العاده جذاب و برپایه تخصص گرافیک انجام شود.

جهت مشاهده نمونه کارها به صفحه اصلی مراجعه نمایید

خدمات حرفه ای چاپ کاتالوگ شرکت معماری

پس از اینکه طراحی انجام شد معمولا یک نسخه به صورت دیجیتال چاپ می شود تا کاتالوگ نهایی یک بار به طور دقیق بررسی شود و در صورت وجود ایرادات احتمالی آنها را برطرف نمود. همچنین هماهنگی رنگ ها پس از چاپ چک می شود و اگر به علت هایی مثل ضعف رزولوشن و یا ناهماهنگی رنگ ها نیاز به اصلاح باشد انجام خواهد شد.

در ادامه دو روش چاپ حرفه ای به شما پیشنهاد می شود. افست و دیجیتال ؛ اگر تعداد نسخه هایی که برای چاپ نیاز دارید زیاد باشد حتما باید از روش افست استفاده کنید ولی اگر بنا به دلایلی نسخه های مد نظر شما کمتر از 100 عدد است حتما باید از خدمات دیجیتال استفاده نمایید. در هر دو حالت خدمات کاملا حرفه ای به شما ارائه می شود.

به این علت که معمولا مشتریان شما به صورت حضوری مراجعه می کنند حتما یک کاتالوگ شکیل و کامل از نمونه کار و پروژه های اجرا شده باید موجود باشد.

نمونه طراحی کاتالوگ معماری

در کشورهای پیشرفته که صنعت معماری و دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای دارد ، نمونه کاتالوگ هایی متنوع و فراوان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در برخی از نمونه های کاتالوگ ، شاهد بیش از 50 صفحه هستیم که دربرگیرنده تعداد زیادی از پروژه های معماری می باشد. در این صنعت استفاده از کاتالوگ عمومیت و رواج دارد و کمتر دیده ایم که یک شرکت سطح بالا از نمونه بروشور استفاده کند. بروشور به علت اینکه خیلی ساده بر روی کاغذ معمولی ارائه می شود چندان جذابیت و تنوع رنگی ندارد.

مطالب مرتبط :

خدمات طراحی کاتالوگ در تهران

طراحی کاتالوگ موسسه آموزشی

چه مطالبی باید در کاتالوگ درج شود؟

کاتالوگ دیجیتال چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

طراحی کاتالوگ صنایع غذایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *