مراحل طراحی لوگو

در این مقاله گام ها و مراحل طراحی لوگو را جز به جز تشریح خواهیم کرد .اگر بخواهیم به عدد مراحل را برشماریم با  مرحله اصلی در طراحی لوگو مواجه هستیم.

از آنجایی که لوگو مهمترین عنصر بصری برندینگ محسوب میشود و بسیاری از سازمانها و شرکتها در این زمینه با کمبودهایی مواجه هستند ، امکان همکاری با طراحان خبره و مجرب ، پیشنهاد مناسبی برای ارتقای لوگو و برند سازمان محسوب میشود.

لوگو مهمترین جز تبلیغات یک شرکت و کسب و کار به حساب می آید که تمامی اجزا تبلیغاتی مانند طراحی کاتالوگ ، بیلبورد و بنر و … با بهره گیری از آن طراحی میشوند.

برای طراحی کردن لوگو مناسب ، مراحل زیر طی میشوند –

5 مرحله طراحی لوگو

مرحله اول به بررسی نوع کسب و کار و شرکت ، سازمان و یا نوع محصولات و خدمات ارائه شده میپردازیم.با شناخت صحیح از این موارد است که میتوانیم نوع طرح را تعیین نماییم.از آنجایی که لوگو صرفا یک طرح بصری گرافیکی نیست و باید در پس زمینه خود ذهن مخاطب را درگیر انتقال مفاهیم تبلیغاتی نماید ، بررسی کارکرد و ماهیت کسب و کار اهمیت بسیاری در طراحی خواهد داشت

مراحل طراحی لوگو برای سازمان

پس از شناسایی اولیه و دقیق سازمان ، با نظر مشاورین بازاریابی و طراحان متخصص ، ایده های طراحی مطرح میشوند .در این میان کلیه نیروهای متخصص ما نظرات و تجارب تخصصی خود را در اختیار شما قرار میدهند.ایده هایی که طرح میشوند با مشورت با مشتریان و صاحبین فن ، در نهایت به یک یا دو ایده خاص و برتر محدود میشوند.

نمونه اتود های لوگو

در مرحله سوم ما با ارائه چندین اتود از ایده های انتخابی ، دست شما را در انتخاب طرحی اصولی و مناسب باز میگذاریم.در این مرحله طراح (طراحان ) ما حداقل سه اتود متفاوت را به شما ارائه میدهند.انتخاب نوع لوگو که تصویری باشد یا نوشتاری و یا ترکیبی از هردو برعهده شماست ، درضمن ما نیز تجارب خود را به شما منتقل میکنیم.در میان اتودها ، طرحی که بیشتر نظر شما را جلب نماید به مرحله تغییرات و اعمال نظرات شما خواهد رفت.

انتخاب نوع لوگو

پس از اعمال تمام نظرات شما و رسیدن به طرح نهایی ، جمعبندی طراحی انجام میشود.ابعاد متفاوتی از لوگو در اختیار شما قرار میگیرد  که میتوانید در شرایط مختلف و بنا به نوع تبلیغات از آن ها استفاده نمایید.فایل لایه باز طراحی نیز به منظور تغییراتی که در آینده مد نظر شماست را برای شما ارسال مینماییم.

برترین خدمات طراحی گرافیکی لوگو

برترین خدمات گرافیکی و طراحی را از ما بخواهید .اگر قصد دارید که میان رقبا دیده شوید ، برای طراحی های تبلیغاتی خود ارزش قائل باشد و پروژه های تبلیغاتی خود را به دست متخصصین و شرکت های بزرگ طراحی تبلیغاتی مجرب بسپارید.طراحان ما همگی از متخصصین و باتجربه های صنعت تبلیغات هستند و در این مسیر کلیه خدمات تبلیغاتی شما را پشتیبانی میکنند.

مراحل طراحی لوگو