شرکت تبلیغاتی ارائه خدمات ویژه

شرکت تبلیغاتی چه خدمات ویژه ای ارائه می دهد؟

شرکت تبلیغاتی یا آژانس های تبلیغاتی ، مجموعه هایی تخصصی جهت ارائه خدمات بازاریابی به منظور افزایش فروش ، سوددهی و عملکرد تبلیغات شرکت کارفرمای خود هستند. آژانس های تبلیغاتی شرکت هایی هستند که در زمینه برنامه ریزی ، اجرا و تحلیل روش های تبلیغات از صفر تا صد این فرآیند را به صورت ویژه پشتیبانی می کنند.

وظیفه شرکت های تبلیغاتی بسیار گسترده است و برنامه ریزی و توسعه ، اجرا و برنامه و مدیرین تبلیغات برای مشتریان خود را به بهترین نحو انجام می دهند.  این شرکت ها از کوچک ترین وظایف تبلیغاتی مثل طراحی آگاهی تبلیغاتی ساده تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی را بر عهده دارند و شما می توانید با مراجعه به آنها به کسب و کار خود رونق دهید.

شرکت های تبلیغات و بازاریابی از دپارتمان های مختلفی ایجاد شده اند که هریک وظایف مربوط به خود را زیر نظر یک مدیر متخصص اجرا می کنند و همگی توسط مدیر بالادستی مدیریت و نظارت می شوند.

خدمات اصلی شرکت تبلیغاتی

خدمات اصلی آژانس های تبلیغاتی محدود به یک یا دو شاخه خاص نیست و هرآنچه که در حوزه تبلیغات در ذهن شما باشد توسط این شرکت ها پشتیبانی می شود. از تولید محتوا گرفته تا ساخت کلیپ ، از طراحی سایت گرفته تا بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو ، از عکاسی صنعتی تا طراحی گرافیک، همگی در حوزه فعالیت خدماتی شرکت های تبلیغاتی قرار دارد. برخی از اصلی ترین خدمات آنها به شرح زیر است.

تحقیقات بازار

سرعت تغيير و تحول در آستانه قرن بيست و يكم آن چنان زياد است كه درك مسير آن به سادگي امكان پذير نيست و اين در حالي است كه مديران سازما­ن­ها بايد خود را در پيچ و خم زمان، متناسب با اين تغيير و تحول هدايت و رهبري كنند. در چنین شرایطی بررسی و تحلیل رقبا ، بازار کسب و کار ، جامعه هدف ، امکان سنجی تولید محصولات جدید ، ورود به بازارهای جدید و بسیاری مسائل دیگر باید به درستی و کاملا تخصصی انجام شود. تمام این وظایف در حوزه فعالیت های تحقیقات بازار و از خدمات شرکت های تبلیغاتی محسوب می گردد.

برنامه ریزی تبلیغات

از دیگر خدماتی که شرکت ها و آژانسهای تبلیغاتی ارائه می دهند برنامه ریزی و اولویت بندی تبلیغات است. اینکه چه روشی تبلیغاتی در چه زمان و مکانی و با چه هدفی انجام شود را مشاورین بازاریابی و تبلیغات این شرکت ها پس از تحقیقات کامل به شما ارائه خواهند داد. انتخاب به صرفه ترین روش جهت دستیابی به بیشترین بازده در کوتاه ترین زمان ممکن را به دست متخصصین بسپارید.

ایده پردازی خلاقانه و ارائه راهکار

از دیگر حوزه هایی که شرکت تبلیغاتی می تواند به شما کمک نماید ایده پردازی تبلیغاتی است. در همین راستا مشاورین و مدیران تبلیغاتی و متخصصین بازاریابی ضمن ارائه راهکارهای هدفمند به کسب و کار شما ، خلاقانه ترین ایده های روز را به شما ارائه می دهند. عمده ترین اهمیت ایده پردازی در ایجاد تمایز میان شما و سایر رقباست که نقش پررنگی در برندینگ نیز دارد.

ارائه ایده های جدید تبلیغاتی

ارائه خدمات طراحی گرافیکی

خدمات طراحی گرافیکی را نمی توان به عنوان یک هدف و خدمت نهایی متصور شد بلکه طراحی گرافیک یکی از ابزارهای مهم در خدمت رسانی شرکت های تبلیغاتی به مشتریان می باشد. به منظور پیاده سازی دسته ای از تبلیغات گرافیک می تواند راهگشا باشد. پس این شرکت ها حتما از حضور طراحان خبره و متخصصین طراحی گرافیکی بهره می برند و دیگر نیازی نیست شما دغدغه استخدام و همکاری با طراح گرافیک را داشته باشید.

طراحی وب سایت و بهینه سازی و سئو

جهان امروز ، دنیایی مبتنی بر تکنولوژی های وب است ، بسیاری از کسب و کارها از طریق طراحی سایت رونق بیشتری گرفته اند، شمار مخاطبان و کاربران اینترنت به حدی است که هرچقدر شما و رقبایتان تلاش کنید باز هم پاسخگوی نیازهای آنها نیستید. ورود به این فضا نیازمند ایجاد زیرساخت های کسب و کار های اینترنتی مانند طراحی و بهینه سازی و سئو سایت است. شرکتی که طراح و متخصصین وب را در اختیار نداشته باشد عملا نمی تواند شما را یاری کند. برای اینکه بتوان نام یک شرکت را ، آژانس تبلیغاتی نامید حتما باید خدمات طراحی و برنامه نویسی و بهینه سازی وب را توسط متخصصین این امر پشتیبانی و ارائه نماید.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی نیز از خدمات شرکت های فعال در خوزه تبلیغات محسوب می شود. عکاسی به منظور نمایش محصولات ، محیط کسب و کار ، کارکنان ، دستگاه ها و ابزارآلات ، تولیدات و بسیاری دیگر از متعلقات یک سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل باید با کیفیت بالا و با استفاده از ابزار تخصصی عکاسی و دوربین ها و لنزهای با تکنولوژی روز دنیا انجام شود. یک شرکت تبلیغاتی بزرگ و حرفه ای تمام ابزار عکاسی و طراحی را در اختیار دارد تا به مشتریان خود بهترین ها را عرضه نماید.

کمپین تبلیغاتی برای شرکت شما

خدمات مهمی که شرکت تبلیغاتی ارائه می دهد و معمولا به صورت انحصاری در اختیار آنهاست طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی می باشد. با بهره گیری از تمام نیروهای متخصص و امکانات و ابزار لازم کمپین تبلیغاتی اجرا و پیاده می شود. از برنامه ریزی اولیه گرفته تا اجزا کمپین مورد نظر با مشاوره کامل و در بهینه ترین حالت هزینه ای توسط شرکت تبلیغاتی در دسترس خواهد بود. کمپین های تبلیغاتی نمونه ای از اجرای موفق و هدفمند تبلیغات هستند که به روش ها و اشکال مختلفی تامین می شوند.

تولید محتوای تبلیغاتی

محتوا پادشاه است. این جمله از بیل گیتس است. اهمیت محتوا از دیرباز در تبلیغات گرافیکی چاپی بوده تا به امروز که علاوه بر روش های سنتی ، تبلیغات اینترنتی و وبسایت ها را نیز شامل می شود. شما می توانید از نیروهای مختصص در این زمینه مساعدت بگیرید و آنها برای شما در زمینه های فعالیتی خود محتوای تبلیغاتی تولید کنند. مقالات ، مطالب ، آیتم های معرفی ، محتوای تخصصی محصولات و خدمات همگی در حوزه خدمات تولید محتوا قرار می گیرد. نیاز مخاطبان شما به اطلاع از محتوای جدید و اطلاعات روز با تولید و نگارش محتوا برطرف خواهد شد.

تحلیل بازخوردها توسط شرکت های تبلیغاتی

در ادامه و پس از اجرای تبلیغات ، نیاز به تحلیل نتایج و بازخوردهای مربوطه است. بر همین اساس شرکت تبلیغاتی طرف قرارداد شما می بایست گزارش های کاملی از نتیجه تبلیغات انجام شده ارائه دهد که یکی از مهم ترین خدمات است و به موفقیت یک سازمان کمک خواهد کرد.

یک شرکت تبلیغاتی چه نیروهایی دارد؟

طراح و گرافیست ، برنامه نویس وب ، سئوکار ، عکاس ، مشاورین بازاریابی ، مشاورین  برنامه ریزی تبلیغات از اصلی ترین نیروهایی هستند که باید در اختیار تبلیغات و بازاریابی قرار بگیرند تا موفقیت یک کسب و کار حاصل شود. شرکت های تبلیغاتی از مدیران ، برنامه ریزان ، طراحان ، مشاورین ، عکاسان و نیروهای اجرایی تشکیل شده است که با هدف رونق و بهبود کسب و کار مخاطب خود تلاش می کنند.

مزایای همکاری با آژانس های تبلیغاتی

زمانی که شما با یک شرکت و آژانس تبلیغاتی همکاری می کنید کلیه مراحل تبلیغ و بازاریابی را به این شرکت می سپارید که این همکاری مزایای زیادی به همراه دارد. از جمله اینکه تمام برنامه های تبلیغاتی طبق اصول و شرایط مدونی پیش خواهد رفت. همچنین کلیه امکانات و نیروهای متخصص در خدمت شما خواهند بود و تجارب خود را جهت موفقیت کسب و کار شما به کار می بندند. از مزایای دیگری که این همکاری دارد این است که شما نیازی به همکاری پاره وقت با عکاسان و طراحان به صورت مجزا نخواهید داشت . همچنین مشاورین بازاریابی با برنامه ریزی های دقیقی که انجام می دهند بهترین نتایج را برای شما رقم خواهند زد.

مزایای همکاری با شرکت های تبلیغاتی

متداول ترین روش های تبلیغات

امروزه تبلیغات به روش های متفاوتی انجام می شود. اما مهم اینجاست که شما بدانید کدام روش برای توسعه کسب و کار شما مناسب تر است و چه اهدافی را از تبلیغات دنبال می کنید. تبلیغات چاپی ، اینترنتی ، رسانه های تصویری و نوشتاری محبوب ترین روش ها باتوجه به تمایل شرکت ها و افراد به اجرا به حسب می آیند.

تبلیغات چاپی توسط شرکت تبلیغاتی

از سالیان دور تا به به امروز مواردی مثل طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی بیلبورد و بنر و آکهی های تبلیغاتی نوشتاری از مهم ترین روش های تبلیغاتی هستند که توسط سازمان ها استفاده می شده اند. تبلیغات چاپی برپایه تخصص طراحی گرافیک استوار است و در ادامه تکنولوژی چاپ نیز مکمل آن خواهد بود. در هر نوع کسب و کاری چه تولیدی باشد یا خدماتی روش های تبلیغ بر پایه گرافیک ، چاپ و انتشار تصاویر کاربرد دارد.

رسانه های تصویری

از چندین سال قبل تبلیغات تصویری در روزنامه ها و مجلات و تلویزیون مخاطبان بسیاری داشته است و کسب و کارهای مختلف جهت بازاریابی از آنها بهره می برده اند. حجم تبلیغاتی که از طریق هر روزه ارائه می شود بسیار بالاست. اخیرا نیز شبکه های اجتماعی هم به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغات از دسته رسانه های تصویری اینترنتی ، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

تبلیغات اینترنتی

هر نوع تبلیغی که با استفاده از بستر اینترنت انجام شود در این حوزه قرار می گیرد و بهره گیری از ابزار اینترنتی می تواند ضامن ارتقای محبوبیت و افزایش سود و فروش و بهبود کسب و کار ها باشد .

ارائه بهترین روش ها و خدمات

شرکت تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در یک کلمه می توان گفت کامل ! شرکتی که خدمات تبلیغاتی ارائه می دهد باید تمام ابزار تبلیغات را در اختیار داشته باشد . اما اگر به صورت جزئی بخواهیم نظر دهیم می توان چند گزینه اصلی را مطرح کرد.

یک شرکت تبلیغاتی علاوه بر ویژگی های کلی که باید داشته باشد می بایست از برترین مشاورین و متخصصین امر بازاریابی تشکیل شده باشد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک شرکت خوب دارد در اختیار داشتن طراحان و گرافیست های حرفه ای و توانمند است.

عکاسان ، طراحان وب ، نیروی متخصص اجرایی ، امکانات و سخت افزارهای تخصصی همگی از پیش نیاز های تشکیل شرکت های تبلیغاتی هستند.

شرکت تبلیغاتی خوب باید متعهد باشد و به وعده هایی که در ابتدای پروژه می دهد پایبند باشد. شرکتی مناسب است که به کسب و کار شما به چشم کسب و کار خود نگاه کند و موفقیت شما را موفقیت و پیروزی خود بداند.

مطالب پیشنهادی :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *