خدمات طراحی کاتالوگ در تهران

در کنار روش های نوین تبلیغات که عموما بر پایه اینترنت هستند هنوز هم در شهر های بزرگ و پرجمعیت مثل تهران استفاده از خدمات طراحی کاتالوگ مخاطبان فراوانی را دارد. به علت کثرت جمعیت و حضور سازمان ها و شرکت هایی که در تهران فعالیت می کنند صاحبین کسب و کار به منظور تبلیغات محلی در یک منطقه خاص و یا کل شهر از کاتالوگ و بروشور های صنعتی و تبلیغاتی جهت ارائه محصولات و خدمات بهره می گیرند.

کاتالوگ بر خلاف روش های تبلیغ در فضای مجازی باید به صورت حضوری تحویل داده شود و از ابزار تبلیغاتی چاپی محسوب می شود ، هرچند که نمونه هایی از کاتالوگ های دیجیتال و الکترونیکی نیز امروزه رایج شده اند که قابل ارسال از طریق ایمیل هستند.

شما جهت تماس و مراجعه حضوری با مجموعه ما می توانید از لینک تماس با ما اقدام نمایید. همچنین از نظرات و پیشنهادات شما با کمال میل استقبال می کنیم.

مزیت شرکت های طراحی کاتالوگ تهران

در صورتی که محل فعالیت شما در شهر تهران است و یا اکثر مشتریان شما در این شهر حضور دارند حتما به شما سفارش می کنیم که با شرکت های طراحی کاتالوگ در تهران همکاری داشته باشید. این همکاری مزیت های فراوانی را برای شما به دنبال دارد و اثربخشی ، سرعت و کیفیت تبلیغات شما را ارتقا خواهد داد. برای مثال یکی از مزیت هایی که می توان به آن اشاره داشت این است که به علت سابقه فعالیت این شرکت ها و طرح هایی که در زمینه های مختلف به دلیل تعداد زیاد فعالیت های تجاری در تهران ارائه داده اند ، طراحان مجرب و کارکشته ای را در اختیار شما قرار می دهند

حق انتخاب بیشتر برای شما

یکی از مزیت های مهم سفارش کاتالوگ تهران این است که شما حق انتخاب بیشتری از میان شرکت های فراوان تبلیغاتی دارید و این یعنی انتخاب پایین ترین قیمت در کنار بالاترین کیفیت و بر اساس سلایق شخصی شما. زمانی که شما حق انتخاب بیشتری را پیش روی خود داشته باشید با خیال راحت تری تبلیغات خود را برونسپاری می کنید. همچنین به علت امکانات بیشتر سخت افزاری و نرم افزاری که در تهران نسبت به شهرستان ها وجود دارد طبیعتا کیفیت طرح نیز بالاتر خواهد بود.

خدمات چاپ در تهران

مرحله پس از طراحی ، که اهمیتی معادل مرحله اول نیز دارد ، چاپ است. استفاده از انواع دستگاه ها و روش های چاپ چه به صورت افست و چه دیجیتال نیازمند پرینتر های قدرتمند و دستگاه های جدید است. زمانی که شما در تهران فعالیت می کند خیلی بهتر است که کاتالوگ خود را به شرکتی در همین شهر بسپارید تا بلافاصله نسخه های چاپ شده را به شما تحویل دهد و شما بتوانید فرآیند بازاریابی خود را آغاز نمایید.

مراجعه حضوری جهت قرارداد

یکی دیگر از مزیت هایی که خدمات طراحی کاتالوگ در تهران دارد این است به راحتی می توانید به شرکت مربوطه مراجعه نمایید و از نحوه همکاری و ثبت قرارداد حضوری و روش های پرداخت هزینه و دریافت طرح نهایی مطلع شوید. در عین حال در صورتی که مشکلات و یا تغییراتی باشد با مراجعه حضوری به آدرس شرکت مربوطه خیلی مناسب تر و واضح تر می توانید طراح را با سلایق خود آشنا نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از لینک مقابل اقدام نمایید : نحوه همکاری و  ثبت سفارش طراحی 

طراحی حرفه ای کاتالوگ در تهران

شرکتی که در زمینه طراحی گرافیکی در تهران فعالیت می کند به واسطه وجود کارفرمایان بیشتر و سابقه صنعتی این شهر ، به احتمال فراوان تجربه حرفه ای بیشتری دارد. از ایده پردازی گرفته تا اجرای گرافیکی و چاپ نهایی کاتالوگ ، خدمات حرفه ای تری را نیز به مشتریان ارائه می دهد البته این به معنی ضعف در خدمات مجموعه هایی که در شهرستان های دیگر فعالیت دارند نیست. ولی به هرحال این یک واقعیت است که تجربه کاری و فعالیتی بیشتر ، تخصص طراح را افزایش می دهد.

برخی از نمونه کاتالوگ شرکت های تهران

مهم ترین فاکتوری که افراد و کارفرمایان اقدام به همکاری با یک مجموعه تبلیغاتی می کنند نمونه کارهای طراحی آنهاست. درواقع شما با مشاهده نمونه هایی که به شما ارائه می شود تصمیم می گیرید با کدام شرکت همکاری داشته باشید.

همانطور که ذکر کردیم در تهران شرکت ها و سازمان هایی با حوزه های فعالیتی گسترده در بسیاری از زمینه های پوشاک ، صنایع غذایی ، ساختمان و معماری ، مشاوره و آموزش و بسیاری از صنایع دیگر حضور دارند به همین دلیل ما نمونه کاتالوگ هایی در زمینه های مختلف را ارائه داده ایم که برخی از این نمونه ها را جهت مشاهده بر روی وب سایت خود قرار داده ایم. برای مشاهده نمونه کار های بیشتر ما به صفحه اصلی سایت مراجعه بفرمایید.

کاتالوگ شرکت godox فعال در شهر تهران طراحی کاتالوگ خلاقانه دستگاه cprt 101 طراحی کاتالوگ در تهران نمونه ای برای شرکت تهران نمونه طراحی در تهران

کاتالوگ تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *