طراحی پست اینستاگرام برای تبلیغات

طراحی پست اینستاگرام با بازده بالا

طراحی پست های اینستاگرام و رسانه هایی مانند تلگرام بر اساس اصول گرافیکی یکی از بهترین متد های جذب مخاطب و تبلیغ هرنوع محصول و خدمتی به شمار می رود. اینستاگرام را می توان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی حداقل در ایران دانست. شبکه ای که ارتباط ملیون ها نفر را از طریق تصویر ، متن ، ویدئو و صوت میسر می سازد. جدا از جنبه ها و کاربردهای اجتماعی و ارتباطاتی که اینستاگرام دارد ، ابعاد تبلیغاتی آن برای افراد و شرکت ها اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

در کمتر پست اینستاگرامی ( ویدیو و عکس ) نشانی  از تبلیغات و بازاریابی و یا ارائه و معرفی یک محصول ، کسب و کار و سازمان نیست و غالب پست هایی که منتشر می شود با هدف تبلیغ و ارائه و طراحی آگهی تبلیغاتی با بازده بالا است. در همین راستا بسیاری از ایفلوئنسرهای پرمخاطب از طریق پذیرش و انتشار تبلیغات کسب درآمد می کنند.

در محیط اینستاگرام علاوه بر انتشار تصویر تکی می توان کاتالوگ ، بروشور ، انواع بنر را به صورت چند تصویری ارائه داد.

یک تصویر یا ویدئو جذاب است که می تواند نگاه و دید مخاطب و کاربران را به سمت خود جلب نماید. اگرچه اینستاگرام امکان اضافه کردن متن به تصویر را می دهد ، اما این یک رسانه اجتماعی تصویری است. این بدان معناست که اول تصویر اهمیت و بازدهی بالایی دارد بعد از آن انتقال پیام از طریق محتوا. فقط پس از بررسی تصویر ، آنچه را که در زیر نوشته شده است می خوانیم.

طراحی پست اینستاگرام در عین حال که جذابیت دارد باید هدفمند و توسط طراحان حرفه ای انجام شود. تمرکز بر محتوای تبلیغاتی در وهله اول اهمیتی ندارد بلکه ابتدا باید به گرافیک و کیفیت تصاویر دقت داشت.

بهترین ابعاد تصویر برای طراحی پست های اینستاگرامی

برای هرکدام از شبکه های اجتماعی یک سایز و ابعاد تصویر مناسب است در غیر این صورت تصویر یا ناقص نمایش داده می شود و یا باکیفیت بسیار پایین. به همین دلیل بهترین ابعاد پست های اینستاگرامی 1800 × 1800 پیکسل و برای استوری اینستاگرام 1920 ×1080 در نظر گرفته می شود. این ابعاد در تعیین کیفیت و رزولوشن بالا تضمین کننده خواهند بود. در صورتی که سایز طراحی کمتر از این مقدار باشد امکان پایین آمدن رزولوشن تصویر وجود دارد و در صورتی که ابعادی متفاوت از موارد مشخص شده را تعیین کنید امکان نمایش با اشکال و ناقص وجود دارد.

برای بیشتر دیده شدن پست های اینستاگرام چه باید کرد؟

چند راه موثر برای بیشتر دیده شدن پست های اینستاگرام وجود دارد. از جمله : ثبت تبلیغ در پیج هایی با مخاطب و دنبال کننده بالا. برای این کار شما هزینه ای به صاحب و مدیر پیج می پردازید و برای مدت زمان مشخصی تصاویر تبلیغاتی شما در پیج مربوطه دیده خواهد شد.

همچنین با افزایش فعالیت در اینستاگرام می توانید دنبال کننده های خود را افزایش دهید و موجب بیشتر دیده شد تبلیغات خود شوید.

انتشار تصاویر از طریق لینک مشخص شده در اینستاگرام نیز یکی دیگر از راهکارهای افزایش بازدید پست های شماست. می توانید با قراردادن لینک هر پست در شبکه های اجتماعی دیگر و یا در وبسایت خود آمار مخاطبان خود را افزایش دهید.

طراحی پازلی پست برای اینستاگرام

از جمله جذاب ترین نوع طراحی برای پست ها و تبلیغات اینستاگرام استفاده از طرح های پازلی در صفحه می باشد. به این صورت که ابتدا یک طرح با ابعاد بسیار بزرگ طراحی می شود سپس به 9 قسمت ( پست مجزا ) تبدیل خواهد شد. که هر تصویر یک بخشی از پیام اصلی را انتقال می دهد. در این حالت تمام 9 جز مشخص شده باید پیوستگی و هماهنگی داشته باشند و با دقت بسیار بالا تفکیک هرکدام از تصویر اصلی انجام شود. این نوع از تبلیغ از مخاطب بسیار بالایی برخوردار است و یکی از متفاوت ترین ایده های تبلیغات است.

تعرفه طراحی پست اینستاگرام

معمولا نحوه همکاری ما با متقاضیان طراحی پست ها و تبلیغات اینستاگرام به صورت دوره ای و یا یک پکیج مشخص شده می باشد. تعرفه طراحی به ازای هر پست 300 هزار تومان می باشد که با افزایش تعداد مورد نظر شما هزینه به ازای هر طرح کاهش می یابد. برای مثال تعرفه کل برای طراحی 100 پست در اینستاگرام با ابعاد استاندارد در مجموع 15 ملیون تومان می باشد. که هر طرح به صورت ویژه و متمایز طراحی و ارائه می گردد.

جهت استعلام هزینه دقیق طراحی کرافیکی تماس بگیرید : 44466615

تبلیغات در اینستاگرام برای کسب و کار شما مناسب است؟

یکی از ابهاماتی که بسیاری از افراد و صاحبین کسب و کار ها دارند این است که آیا تبلیغات در اینستاگرام برای آنها مناسب است یا خیر؟ باید اشاره کرد که با توجه تعداد زیادی از کاربران فعال در اینستاگرام طبیعتا نیازها ، سلایق و نظرات متفاوتی در این شبکه اجتماعی وجود دارد.

از هر طیف و سطحی از افراد جامعه دارای حداقل یک اکانت کاربری هستند. به همین دلیل هر نوع کسب و کاری مخاطب خود را در این فضا خواهد داشت و تبلیغات نتیجه مثبتی را به همراه دارد. اما برای کسب و کار هایی مثل تولید و فروش پوشاک ، اکسسوری های شخصی ، خدمات مستقیم به مخاطب ، صنایع غذایی ، رستوران ها و کافه ، مراکز تفریحی ، وب سایت های خدماتی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم ورزشی ، انتشار اخبار و موارد مشابه تبلیغات از طریق پست اینستاگرام بازده بیشتری خواهد داشت.

نمونه پست های اینستاگرام سپیدگرافیک

1 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *